O firmie

Witamy w serwisie internetowym Firmy Moskito

Firma nasza działa na rynku od 1997 roku. Zajmujemy sie produkcją i sprzedażą elementów do moskitier ramkowych okiennych i drzwiowych. Sprzedajemy również gotowe wyroby w postaci ramek stałych z siatką do okien i drzwi. Ramki drzwiowe otwierane są na zawiasach.

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z producentami okien.

Współpraca ta zaowocowała wypracowaniem uniwersalnego kształtu profilu do produkcji moskitier. Zaletą gotowych ramek z siatką jest ich łatwy montaż na ramie okiennej za pomoca uchwytów obrotowych.

Na gotowy wyrób posiadamy aktualna aprobatę techniczną: nr. AT-06-0625/2003

Moskitiery przeciw owadom nadają się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej, tak z PCV jak i drewnianej. Prosty i pewny sposób mocowania moskitiery okna na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych, bez naruszenia struktury ramy sprawia, że zamontowana moskitiera na okna podwyższa jego funkcjonalność i chroni skutecznie nasze pomieszczenia przed owadami. Moskitiery okienne wykonane są z najwyższej jakości aluminium.

Moskitiery drzwiowe otwierane na zawiasach stanowią doskonałą ochronę przed owadami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonane są ze specjalnych aluminiowych profili drzwiowych z poprzeczką w środku lub bez, w kolorach białym, brązowym i złotym dębie. Moskitiery do drzwiwypełnione są siatką z włókna szklanego koloru popielatego lub czarną. Istnieje możliwość wypełnienia dolnej części ramy do 80 cm wysokości płytą z poliwęglanu. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej. Moskitierę drzwiową można montować za równo do drzwi z PCV, jak i drewnianych.

Zadbaj o moskitiery okienne i drzwiowe w swoim domu chroń bliskich i siebie przed i intruzami.

Zapraszamy do współpracy
właściciel M. Jeleń.